Efektivní altruismus nabízí příležitost mít skutečný dopad při pomoci ostatním, dozvědět se více o efektivních způsobech pomoci a charitách i poznat podobně smýšlející lidi. Kde začít?

Poznejme se

Dobrý první krok je přijít na nějakou z našich akcí si popovídat s ostatními příznivci EA. Také nám můžete napsat email a rádi si s vámi popovídáme nad čajem. Doporučujeme sledovat naši Facebook skupinu na facebooku, kde se také objevují novinky o událostech. Přihlaste se do našeho či globálního newsletteru. 

Pomozte s některým projektem

Mnoho našich projektů trpí nedostatkem pracovní síly. Pokud byste rádi přiložili ruku k dílu, doporučujeme začít tak, že si promluvíte s někým od nás, kdo má dobrý přehled o tom co je zrovna potřeba. Můžete si třeba domluvit setkání s Kristinou Němcovou. Na projektech spolku je potřeba práce všeho druhu a přijít můžete i s vlastním nápadem, proto by neměl být problém najít něco, co bude dobré jak pro vás tak pro svět. 

Prohlubte si znalosti

Pokud se chcete ponořit do hloubky, začít můžete na seznamu doporučených zdrojů o efektivním altruismu.

Darujte peníze

Pokud chcete přispět našemu spolku, naše číslo účtu je 2101082446/2010.

Další možnosti

Zapojit se v souladu s myšlenkami EA lze i mnoha dalšími způsoby. Můžete například přispět jiné EA organizaci, efektivní charitě, zlepšit svůj dopad prostřednictvím kariérního rozhodnutí nebo výběrem závěrečné práce. Rádi s Vámi navážeme kontakt a poradíme, jaké vhodné možnosti jsou k dispozici.