1) Chci vědět, co se děje

Aby vám nic neuteklo, máme pro vás několik možností, jak nás sledovat. Spolkový newsletter vychází zhruba jednou za dva měsíce a najdete v něm souhrn všeho, co se událo, co plánujeme, odkazy na zajímavé čtení, události, medailonky členů a další. Můžete se také přihlásit k odběru globálních newsletterů

Všechny nové akce přidáváme průběžně na náš Facebook. Doporučujeme stránku lajkovat a pravidelně sledovat sekci události, aby vám nic neuteklo.

Všechny vypsané akce najdete i v našem kalendáři.

2) Chci se aktivně zapojit do spolku

Za normálních okolností je nejjednodušší přijít na některou z našich komunitních akcí pro nováčky v Praze nebo Brně a seznámit se. Doufáme, že v průběhu roku 2021 tyto akce obnovíme. Prozatím nás sledujte na Facebooku, skrze newsletter, nebo nám napište něco o sobě a my se s vámi spojíme.

3) Chci si přečíst víc o Efektivním altruismu

Vytvořili jsme přehled doporučených zdrojů, najdete zde články, videa, knihy a podcasty. Mnoho skvělých knižních titulů máme v naší knihovně, pokud si některou z nich chcete půjčit domů, kontaktujte Jirku.
Současnou diskusi o EA tématech sledujte na EA Foru.

4) Chci vás finančně podpořit

Jsme nezisková organizace, která funguje díky grantům a příspěvkům jednotlivců. Informace o tom, proč byste měli poslat finanční dar právě nám a k čemu ho využijeme, najdete zde. 

Pro platbu můžete využít platební bránu nebo dar rovnou poslat na náš účet. Platby přes platební bránu přijímáme ve všech hlavních měnách. Přímo na účet přijímáme CZK a EUR.

CZK: 2101082446/2010
EUR: IBAN CZ1220100000002901240967, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Adresa příjemce: Novákových 1817/30a, Praha 8, 180 00
V rámci EU je možné veškeré dary odečíst od základu daně. Pro vystavení potvrzení o poskytnutí daru se obraťte na Kristinu.