Efektivní altruisté v Praze mají k dispozici komunitní coworkingový prostor jménem Epistea Lab. Skoro každý den v něm můžete někoho najít a skoro každý večer se v něm dějí různé akce. Je otevřený pro práci všem příznivcům efektivního altruismu.

Každé úterý a středu přes den a v úterky večer je „coworking day“. Tedy čas pro potkávání se a společnou práci. Ale přijít je možné i kdykoli jindy a je slušná šance že tu někoho potkáte.

V prostoru je k dispozici knihovna, monitory, klávesnice, stoly pro stání, třímetrová tabule, wifi a projektor.

Prostor spravuje komise ve složení: Kristina Němcová, Ari a Matej Vrzala.

Dotazy, rezervace, bug-reports i přání o vylepšení je možné posílat na adresu coworking@efektivni-altruismus.cz.

Pro akce kompatibilní s našimi efektivně altruistickými cíli je možné místnost rezervovat (viz kalendář rezervací, ical).

Kde nás najdete?

Mísnost se nachází v zadní části čajovny Dharmasala (mapa), adresa je Peckova 15, Praha 8, 186 00. Uvnitř následujte šipky „klubovna“. Jestli si nebudete jisti, tak se můžete zeptat obsluhy.

Kdy je otevřeno?

V současné době ve stejné době jako čajovna Dharmasala. Tedy ve všední dny přibližně od 9:00 do 23:00. O víkendech od 17:00 do 21:00. Je možné se domluvit i na otevření v jinou dobu.

Musím za vstup platit?

Do konce dubna probíhá testovací provoz, kdy je odpovědí, že nemusíte. Poté, pokud využíváte prostor dlouhodobě k soukromým (ne-EA) účelům tak, Vás můžeme požádat o příspěvek na provoz.

Prostor je primárně placen z Community Building Grantu od CEA.

Když já nevím, na čem pracovat.

Žádný problém. Práce na rozdávání máme dost :-).

Kam se špinavým nádobím

Položte na stoleček v chodbičce vedoucí k místnosti nebo předejte obsluze.

Fotogalerie