V posledních měsících získala financování řada efektivně altruistických projektů v okolí spolku a hledají posily. Hlásíme, že je teď vhodná doba změnit práci a začít dělat na projektech s velkým pozitivním dopadem, je z čeho vybírat! 

Veškeré příležitosti poblíž spolku si můžete prohlédnout a vyfiltrovat ZDE.
Vypichujeme následující:

Confido
V minulém měsíci vzniknul nový projekt Confido, který už byl prezentovaný na EAG London a EAGxPrague. Za cíl si klade zlepšení globální epistemiky a rozhodování pomocí prognostických nástrojů. Bude učit pravděpodobnostnímu myšlení a komunikaci o nejistotě vytvářením interaktivních uživatelsky přívětivých nástrojů, vzdělávacích programů a materiálů. Na projektu pracuje Blanka Havlíčková, Filip Štědroňský a Václav Končický. Shání k sobě software inženýra (javascript, python, UX). 

HAAISSHuman-aligned Summer School byla posunuta na srpnový termín 4-7.8.a přihlášky jsou již otevřeny!
Konference je určena především PhD studentům, výzkumníkům umělé inteligence mimo akademii či talentovaným studentům, kteří se chtějí naučit nové přístupy a frameworky. Pokud chcete s touto významnou událostí pomoci, můžete se přihlásit Hance. Hledáme lidi, co by vybrali našim řečníkům ze zahraničí krásná Airbnb, vyzvedli je z letiště nebo třeba pomáhali s promítací technikou a estetikou prostoru.

Pokud si nevyberete z možností poblíž spolku, můžete se kouknout na EA Forum, kde moderátoři položili otázku “Who wants to be hired?” a “Who is hiring?” Na odkazech se dočtete kdo shání nebo naopak nabízí svou aktuální kapacitu. Další shrnutí pracovních příležitostí najdete na job boardu 80,000 Hours. Pokud zatím tápete jak uplatnit EA principy ve svém profesním životě, pročtěte si od 80,000 Hours: Jak plánovat kariéru a podle čeho se rozhodovat

Šťastnou ruku při výběru kariéry přeje team CZEA.