Kontakt

Web efektivni-altruismus.cz spravuje Spolek pro efektivní altruismus. Vaše dotazy nebo nápady uvítáme na adrese info@efektivni-altruismus.cz.

Můžete se také připojit do facebookové skupiny českých efektivních altruistů. Podívejte se na medailonky aktivních členů spolku.


Spolek pro efektivní altruismus (IČ 05418704) sídlí Za Zelenou liškou 1586/2a, 140 00 Praha 4 - Krč. Spolek je zapsaný u Městského soudu v Praze.


Kromě dobrovolníků naše aktivity finančně a materiálně podporují: Timothy Telleen-Lawton, Václav Dejčmar, Mojmír Vinkler, Kiwi.com, Michael Pokorný, Arnaud Mathieu a David Horák. Partnerům mnohokrát děkujeme!

Máte možnost nás podpořit?

Napište nám na info@efektivni-altruismus.cz - velmi rádi zodpovíme otázky a dojednáme s Vámi formu spolupráce. Číslo spolkového účtu je 2101082446/2010, případně nás můžete podpořit on-line platbou (přes Paypal) zde:


V případě jednorázového daru nám, prosím, do poznámky napište vaše jméno a kontakt, ať můžeme poděkovat a informovat vás o vývoji a vystavit potvrzení o daru! Děkujeme.

náš tým


P.S.: Skupina příznivců EA se také pravidelně schází na srazech pražské LessWrong komunity. Jste zváni.