Jak pomoci

Zajímá vás, co právě vy můžete udělat?

Zapojte se do naší organizace!

Spolek pro efektivní altruismus pomáhá pomocí šíření myšlenky EA v České republice, organizováním české komunity a naši členové také společně hledají další způsoby, jak co nejvíce pomoci světu. Podívejte se na 4 pilíře našich aktivit!

V první řadě se přihlašte do našeho newsletteru nebo sledujte náš Facebook a my se už postaráme o to, abyste vždy věděli o našich aktivitách a setkání.

Pokud se chcete na naší činnosti přímo podílet, ať už hodně nebo málo, rádi Vás uvítáme mezi námi - stačí vyplnit přihlášku! Přehled pozic, na které aktuálně hledáme posily najdete zde.

Podpořte nás

Chcete-li nám raději přispět penězi než svým časem,  podpořte nás! Zde se dozvíte jak nás kontaktovat a poslat finanční dar. My rádi vyřešíme všechny ostatní náležitosti spojené s Vaším darem (darovací smlouva atp.). 

Přihlásit se k odběru novinek

* povinné položky

Přispění GiveWell organizacím

Organizace GiveWell se zabývá hodnocením organizací v EA stylu a výběru těch nejlepších. Co to znamená? Průzkum založený na důkladně prověřených důkazech (o metodice více zde). Seznam aktuálně nejlepších 4 charitativních organizací naleznete zde.

Přispění na přežití lidstva

Future of Life institute zkoumá globální existenční rizika. Aktuálně extrémně rychlý technologický vývoj skrývá potenciální nebezpečí, právě která se snaží FLI prozkoumat. Přispět je možné zde.

Vzdělávání a rozvoj myšlenky EA

Přesvědčíte-li jednoho svého známého o efektivním altruismu, můžete tím zdvojnásobit svůj pozitivní vliv na svět. I přes rozmach (poměrně mladých) myšlenek Efektivního Altruismu se bohužel stále netěší takové popularitě, jakou by si zasloužil. I vytváření podvědomí a vhodných podmínek pro rozvoj myšlenky EA je důležité.

Pomoc s webem a organizací

Aktivit spojených s EA se asi těžko vyčerpají - i vaše pomoc našemu týmu může pomoci. Neváhejte nás kontaktovat na info@efektivni-altruismus.cz máte-li zájem přiložit ruku k dílu.

Aktivita v komunitě

EA by nevzniklo, pokud by kolem něj neexistovala vynikající komunita spolupracujících lidí. Přijďte na naši konferenci nebo náš meetup!